Milionové ceny i nové objevy v online aukcích

Tereza Koucká aukce červen 2023

S překvapivými obraty na konci dubna a v květnu skončily online aukce Galerie Preclík a aukčního domu Weinberg – překonaly i sumy vydané ve stejném období na některých sálových aukcích.

1_online.jpg

Václav Radimský: Předjaří na Seině, kolem r. 1900, olej na plátně, 74 × 100 cm, cena: 1 537 500 Kč, Galerie Preclík 24. 4. 2023 (online)

3_online.jpg

János Vaszary: Letní den v parku, olej na plátně, 47 × 60 cm, 30. léta 20. století, cena: 2 337 000 Kč, Aukce Weinberg 10. 5. 2023 (online)

4_online.jpg

Jan Zrzavý: Poutníci do Emauz, asi 1960, tužka a tempera na plátně, 42 × 51 cm, cena: 861 000 Kč, Aukce Weinberg 10. 5. 2023 (online)

2_online.jpg

Jiří Hilmar: Černé X, 1969, objekt, 90 × 90 cm, cena: 840 000 Kč, Galerie Preclík 24. 4. 2023 (online)

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč