Březnové online aukce u European Arts a Galerie Kodl

Tereza Koucká aukce duben 2022

V březnu proběhly dvě online aukce tradičních aukčních domů, které zaznamenaly výrazné prodejní výsledky.

chitussi.jpeg

Antonín Chittussi: Lesní krajina s ptactvem v zimě, kolem 1880, olej na plátně, 24 × 36,5 cm, cena: 347 200 Kč, European Arts 3. 3. 2022

Mařák.jpeg

Julius Mařák: Lesní interiér, uhel na kartonu, 59 × 84 cm, cena: 260 400 Kč, European Arts 3. 3. 2022

Boettioettnger.jpeg

Hugo Boettinger: Ležící ženy, 1929, olej na plátně, 100 × 131,5 cm, cena: 310 000 Kč, European Arts 3. 3. 2022

holan.jpg

Karel Holan: Zasněžený pohled na ateliér, 1932, olej na plátně, 130 × 200 cm, cena: 223 200 Kč, European Arts 3. 3. 2022

Malich.jpeg

Karel Malich: Světlo, 1989, kombinovaná technika na papíře, 102 × 72 cm, cena: 606 250 Kč, Galerie Kodl 13. 3. 2022

Setelik.jpeg

Jaroslav Šetelík: Zimní pohled z domu Bellevue, 20. léta 20. století, olej na plátně, 80 × 130 cm, cena: 306 250 Kč, Galerie Kodl 13. 3. 2022

Bláha.jpeg

Václav Bláha: Obraz II, 1999, akryl na plátně, 350 × 600 cm, cena: 375 000 Kč, Galerie Kodl 13. 3. 2022

Klapste.jpeg

Jaroslav Klápště: Krajina, 1968, olej na plátně, 90 x 99 cm, cena: 230 000 Kč, Galerie Kodl 13. 3. 2022

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 885 Kč