Předplatné

Roční předplatné časopisu stojí 999 Kč a zahrnuje deset tištěných čísel, celoroční přístup do online verze a slevovou kartu do muzeí a galerií ARTcard.

AA mokap listopad 22 _02.png
AA vanoce.jpg

Předplaťte si ART ANTIQUES za 999 Kč. 

Získáte: 10 čísel časopisu, přístup do elektronického archivu časopisu a slevovou ARTcard. 

Noví předplatitelé navíc nyní dostanou dárek v podobě roční klubové karty Centra současného umění DOX, kartu GHMP Member do Galerie hlavního města Prahy nebo kartu Přítel Musea Kampa.

Varianta DOX

S ročním členstvím v Klubu přátel Centra současného umění DOX můžete navštěvovat výstavy, vernisáže, přednášky, diskuze, komentované prohlídky, rodinné dílny a další programy zdarma. Navíc získáte slevy na publikace či na divadelní představení.

www.dox.cz

Varianta GHMP

Karta GHMP Member opravňuje k neomezenému vstupu na všechny výstavy a do všech objektů Galerie hlavního města Prahy po celý rok. Doprovod držitele karty má zároveň nárok na zvýhodněné vstupné, dalším benefitem je například sleva na katalogy galerie.

www.ghmp.cz

Varianta Museum Kampa

S kartou přítel Musea Kampa můžete navštěvovat výstavy, vernisáže, přednášky, diskuze, komentované prohlídky, rodinné dílny a další programy zdarma v objektech do Musea Kampa a Werichovy vily. Navíc získáte slevy na katalogy vydané Museem Kampa.

www.museumkampa.cz

Studentské roční předplatné v ceně 830 Kč zahrnuje deset tištěných čísel a celoroční přístup do online verze.

Darujte pod stromeček čtení o umění na celý rok! 

Dárkový poukaz na roční předplatné ART ANTIQUES s ilustrací od Miroslava Bartáka si můžete objednat spolu s ročním předplatným na predplatne@artantiques.cz nebo stáhnout zde.

V případě zájmu o předplatné si jej objednejte zde.

Nabídka platí pro standardní roční předplatné uhrazené do 6. 2. 2023. Dárky jsou rozesílány novým předplatitelům v ČR do 3 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu. Platí do vyčerpání zásob.Přehled partnerů programu ARTcard najdete zde.

Kontakt:
SEND Předplatné s.r.o.: mail: send@send.cz, tel.: 225 985 225, mobil: 777 333 370

Obchodní podmínky předplatného

Získejte
roční předplatné
za 999 Kč

10 tištěných čísel

365 dní online verze

Členská karta ARTcard

Koupit předplatné