Další úspěšné aukce v květnu a červnu

Tereza Koucká aukce červenec 2023

Mezi online aukcemi vynikla především dražba Galerie Dílo zakončená ve středu 31. května.

4 pelmel.jpg

Stanislav Filko: Bez názvu, 1981, akryl na plátně, 210 × 99 cm, Aukční dům Sýpka 18. 6. 2023, cena: 492 000 Kč

2 pelmel.jpg

Josef Navrátil: Krajina před bouří, 50. léta 19. století, kvaš na kartonu, 21 × 26 cm, cena: 207 400 Kč, Aukční dům Zezula 3. 6. 2023

1 pelmel.jpg

Adolf Born: Přátelské setkání, 2013, pastel, 38 × 75 cm, cena: 696 000 Kč, Galerie Dílo 31. 5. 2023

3 pelmel.jpg

Václav Zykmund: Ležící žena, olej na plátně, 64,5 × 98 cm, cena: 732 000 Kč, Galerie Pictura 7. 6. 2023

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč