O nový rekord domácích aukcí se postaral mašinistický Kupka

Tereza Koucká aukce květen 2024

Adolf Loos Apartment and Gallery – V neděli 24. dubna padlo u aukční síně Adolf Loos Apartment and Gallery nové maximum domácího trhu.

4alag.jpg

Jan Zrzavý: Madona, 1929–1930, olejová tempera na plátně, 35 × 27 cm, cena: 4 235 000 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

1alag.jpg

František Kupka: Conception/Danae (Početí), olej na plátně, 49 × 73 cm, cena: 126 500 000 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

2alag.jpg

František Kupka: Abstraktní kompozice (Trégastel), 1911–20, kvaš a akvarel na papíře, 22,2 × 30 cm, cena: 6 292 000 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

3alag.jpg

Josef Šíma: Paysage bleu – lumière 1 (Modrá krajina – světlo 1), 1960, olej na plátně, 73 × 92 cm, cena: 10 043 000 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

6alag.jpg

Josef Bolf: Bez názvu, 2004, kombinovaná technika na plátně, 140 × 190 cm, cena: 1 089 000 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

5alag.jpg

Boštík Václav: Mlhovina, 1990, olej na plátně, 71 × 71 cm, cena: 5 142 500 Kč, Adolf Loos Apartment and Gallery 21. 4. 2024

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč