Výběr ze zahraničních aukcí

aukce listopad 2023

Toyen, Křížek, Hilmar a další.

Lada.jpg

Josef Lada: Dvorní bál, 1931–34, tuš, akvarel, běloba na papíře, 29 × 46 cm, cena: 1 332 000 Kč, Galerie Dílo 12. 10. 2023

Toyen.jpg

Toyen: Mizí š v kř oví plné m kř iku, 1956, olej na plá tně, 122 × 88 cm, cena: 2 823 000 EUR, Christie’s Paříž 20. 10. 2023

Hilmar.jpg

Jiří Hilmar: Obsah 022/971, 1971, tempera, papír, plastová schránka, cena: 20 480 EUR, Lehr Kunstauktionen Berlín 28. 10. 2023

Krizek.jpg

Jan Křížek: Bez názvu, 1956, indická tuš, žula, 28 × 13 × 12 cm, cena: 18 000 EUR, Millon & Associés Paříž 24. 10. 2023

Kupka_Tvar-zlute.jpg

František Kupka: Tvar žluté II, 1919–23, olej na plátně, 70,2 × 70,2 cm, cena: 3 678 000 EUR, Sotheby’s Paříž 19. 10. 2023

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč