Výběr ze zahraničních i domácích aukcí

aukce únor 2024

Štýrský –⁠⁠⁠⁠⁠ Ježek –⁠⁠⁠⁠⁠ Benka –⁠⁠⁠⁠⁠ Sopko –⁠⁠⁠⁠⁠ Felgel

Jezek.jpg

Jaroslav Ježek: Kávová souprava Tria, 1959, osm kusů, porcelán, cena: 85 200 Kč, Sýpka 13. 12. 2023

Styrsky_Trauma.jpg

Jindřich Štyrský: Trauma zrození, 1936, olej, plátno, 100 × 250 cm, nevydraženo, Sotheby’s Paříž 6. 12. 2023

Flegel-Meal-with-Straw.jpg

Georg Flegel: Pohoštění s jahodami, olej, dřevo, 22,8 × 37,6 cm, cena: 63 000 EUR, Lempertz Kolín nad Rýnem 18. 11. 2023

Benka.jpg

Martin Benka: Při sběru ovoce, 1938, olej, plátno, 68 × 122,5 cm, cena: 141 600 EUR, Soga Bratislava 28. 11. 2023

Sopko.jpg

Jiří Sopko: Lekníny, 1988, olej, plátno, 162 × 160,5 cm, cena: 1 560 000 Kč, Aukce aukcí 14. 12. 2023

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč