Výběr ze zahraničních i domácích aukcí

aukce březen 2024

Adriaen de Vries – Dalibor Chatrný – Olbram Zoubek – Alfons Mucha – Élisabeth Louise Vigée Le Brun

deVries.jpg

Adriaen de Vries (připsáno): Hérakles vítězící nad mořským bohem Néreusem, kolem 1600, bronz, výška 18,4 cm, cena: 441 000 USD, Christie’s New York 30. 1. 2024

Chatrny.jpg

Dalibor Chatrný: Struktury I., 1967, tempera, černé plátno, 109 × 78 cm, cena: 260 400 Kč, Galerie Goltzova tvrz 20. 2. 2024

Zoubek.jpg

Olbram Zoubek: Mariánka, 1994, cement, barva, zlacení, výška 248 cm, cena: 960 000 Kč, Aukce aukcí 22. 2. 2024

LeBrun.jpg

Élisabeth Louise Vigée Le Brun: Autoportrét v cestovním oděvu, 1789–90, pastel na šedém papíře, 48 × 37,5 cm, cena: 3 085 000 USD, Sotheby’s New York 31. 1. 2024

Mucha-the-embrace.jpg

Alfons Mucha: Objetí, 1900, uhel na papíru, 48,5 × 65 cm, cena: 35 560 USD, Sotheby’s New York 2. 2. 2024

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč