Aukce

Jan Skřivánek Tereza Koucká aukce únor 2021

Aukční zpravodajství: Arthouse Hejtmánek 10. 12. 2020 – Galerie Pictura 9. 12. 2020 – Galerie Ustar 6. 12. 2020 – Aukční dům Zezula 5.12. 2020.

AHH_Boettinger.jpg

Hugo Boettinger: Milča Mayerová, 1920, olej na plátně, 97 × 91 cm, cena: 545 600 Kč, Arthouse Hejtmánek 10. 12. 2020

AHH_Zrzavy.jpg

Jan Zrzavý: Královna moří, 1948–50, tempera na kartonu, 69 × 109 cm, cena: 27 280 000 Kč, Arthouse Hejtmánek 10. 12. 2020

AHH_madona.jpg

Madona s Ježíškem, Čechy před 1450, polychromované a zlacené dřevo, výška 113 cm, cena: 1 364 000 Kč, Arthouse Hejtmánek 10. 12. 2020

pictura.jpg

Karel Vaněk: Přímořská krajina, 20. léta, olej na plátně, 38 × 46 cm, cena: 268 400 Kč, Pictura 9. 12. 2020

Ustar-Zrzavy.jpg

Jan Zrzavý: Fantastická krajina, 1913– 14, olej na plátně, 49,5 × 49,5 cm, cena: 28 080 000 Kč, Galerie Ustar 6. 12. 2020

Zezula_Brueghel.jpg

Jan Brueghel mladší, Jan Boeckhorst: Spící Diana a nymfy, 1620–40, olej na dřevěné desce, 73,5 × 104,5 cm, cena: 1 080 000 Kč, Zezula 5. 12. 2020

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 885 Kč