Aukce

Jan Skřivánek aukce březen 2021

Aukční zpravodajství: Schikaneder ve Filadelfii 23. 2. 2021 – Jordaens ve Fine Antiques Prague 26. 1. 2021 – Hynais v Aukci obrazů 1. 2. 2021 – Botticelli v Sotheby´s 28. 1. 2021

schikaneder.jpg

Jakub Schikaneder: Tiché moře (Nokturno), 1922–24, olej na plátně, 99,1 × 129,5 cm, cena: 7 400 000 Kč, Freeman’s Filadelfie 23. 2. 2021

Jordaens.jpg

Jacob Jordaens: Mladý manželský pár, 17. stol., olej na plátně, 123 × 127 cm, cena: 57 500 EUR, Fine Antiques Prague 26. 1. 2021

Hynais.JPG

Vojtěch Hynais: Na houpačce, 1899, olej na plátně, 21 × 52 cm, cena: 480 000 Kč, Aukce obrazů 1. 2. 2021

Botticelli2.jpg

Sandro Botticelli: Podobizna mladého muže s medailonem, asi 1475–85, tempera na desce, 58,4 × 39,4 cm, cena: 92 184 000 USD, Sotheby’s New York 28. 1. 2021

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč