Aukce

Jan Skřivánek aukce květen 2021

Nový Caravaggio? – Čarodějka z Malleghemu – Rybářská vesnice v mlze a dešti – Černického opona

Caravaggio.jpg

Anonym: Korunování trním (Ecce Homo), začátek 17. století, olej na plátně, 111 × 86 cm, vyvolávací cena: 1500 eur, Ansorena Madrid 8. 4. 2021

breughel.jpg

Pieter van der Heyden podle Pietera Bruegela: Čarodějka z Malleghemu, 1559, kolorovaná mědirytina na papíře, fixováno na kartonu, 35,5 × 46,5 cm, cena: 25 300 eur, Dorotheum Vídeň 22. 4. 2021

Li-Khezan.jpg

Li Kche-žan: Rybářská vesnice v mlze a dešti, 1955, tuš a barvy na papíře, 80 × 52 cm, cena: 13 750 000 Kč, Arcimboldo 11. 4. 2021

cernicky.jpg

Jiří Černický: Opona, 2013–14, odrazky z forexu, textil, 225 × 150 cm, cena: 295 200 Kč, Etcetera 24. 4. 2021

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 1100 Kč