Aukce

Jan Skřivánek aukce září 2021

Picasso a Leonardo v Christie´s – Rudolfinská pietra dura u Claydons Auctioneers – Radimský na internetu

Picasso.jpg

Pablo Picasso: Žena sedící u okna, 1932, olej na plátně, 146 × 114 cm, cena: 103 410 000 USD, Christie’s New York 13. 5. 2021

Leonardo.png

Leonardo da Vinci: Hlava medvěda, kolem 1480, kresba olůvkem na papíře, 7 × 7 cm, cena: 8 857 500 GBP, Christie’s Londýn 8. 7. 2021

pietra-dura (1).jpg

Ebenová skříňka zdobená technikou pietra dura, Praha, první čtvrtina 17. století, 39 × 27 × 27 cm, cena: 71 700 GBP, Claydons Auctioneers 6. 8. 2021

Radimsky (1).jpg

Václav Radimský: Giverny, 1898, olej na plátně, 66 × 81 cm, cena: 1 776 000 Kč, Galerie Platýz 13. 7. 2021

LIMIT VOLNÝCH ČLÁNKŮ

za 885 Kč